ראיון ג’ון בראון 4×4 | FunRover

0
ראיון ג’ון בראון 4×4 |  FunRover

ספר לנו על ג’ון בראון, איך התחיל ג’ון בראון 4×4?

ג’ון בראון 4×4 התחיל באותו אופן שבו עסקים מצליחים רבים עושים – כתחביב נלהב בזמן הפנוי. ההתלהבות של ג’ון מה-Land Rovers® ועין לפרטים אילצו במהרה את התחביב שלו להפוך לעסק קטן שצמח בהתמדה במהלך השנים למה שהוא כיום אחד מהספקים המובילים של האומות של Vintage Land Rovers®.

אילו שירותים אתם מציעים?

הפוקוס העיקרי שלנו הוא הכנת רכבים למכירה, ולכן מכירות וינטג’ הן בליבת העסק. אנו גם משפצים ומשחזרים באופן מלא את ®Land Rovers ואף מספקים רכבים בהזמנה אישית לפי בקשת הלקוחות. מעת לעת, השירותים שלנו נקראים לרפא תקלות בכלי רכב אלו, אשר תלבושות אחרות מתקשות לתקן. כמו כן, אנו עוסקים רבות בקמעונאות ובאופנה, והיינו מעורבים ועבדנו עם בתי אופנה שונים וידוענים בעלי פרופיל גבוה.

למה אתה אוהב לעבוד עם לנד רוברס? ספר לנו על החוויה שלך עם לנד רוברים

עבודה עם כל רכב קשיש יכולה לפעמים להציב אתגרים, אך הניסיון שלנו מאפשר לנו לאבחן ולרפא תקלות במהירות וביעילות. זה תמיד מאוד מספק לקחת רכב מוצא או לא נוסע ולהפוך אותו למשהו שנראה חדש לגמרי ומתפקד יפה.

מהו הלנד רובר האהוב עליך?

ה-Land Rover® האהוב עליי יהיה ה-Land Rover® הראשון שבבעלותי – Land Rover® Lightweight Soft-Top. העיצוב הפשוט והמראה הצבאי שלהם הופכים אותם לשמחה אמיתית להחזיק ולנהל אותם.

והמבנה/פרויקט האהוב עליך שעבדת עליו?

כמעט ללא ספק המבנה המעורב והמרגש ביותר שלנו היה שחזור ה-Gastrowagon של יו פירנלי וויטינגסטאל מתוכנית הטלוויזיה שלו ‘A Cook On The Wild Side’. הצלחנו לרכוש את כל הרכב – חלק גדול ממנו בארגזים מאחור, כך ששיקום ובנייה מחדש היו כמו להרכיב את הפאזל התלת מימד הגדול ביותר שתוכלו לדמיין. הבנייה ארכה חודשים רבים והייתה עבודה אמיתית של אהבה אבל הפריט המוגמר היה די ייחודי ומעולה.

מה הבקשה/תכונה הכי יוצאת דופן שבניתם בלנדרובר?

ערכנו בנייה מחדש מלאה עבור לקוח שרצה לקחת את הילדים לחוף הים, היה צריך שיהיה לו מספיק מקום לקירור משקאות ולכן הותקן מקרר גדול בחלק האחורי!!

למה אנשים צריכים לבחור לעבוד איתך?

אנחנו חברה משפחתית, ידידותית עם מוסר מסורתי ושירות לקוחות מיושן.

לבסוף, מה דעתך על תחליף הדיפנדר החדש?

עדיין לא ראינו את המחליף של הדיפנדר – אבל אנחנו מרגישים שהוא כנראה ייראה שונה מאוד מהדגמים המקוריים ואולי לא ייהנה מאופי ההברחה של אלה. אני בטוח שזה יהיה לא פחות טוב בשטח ויראה נהדר – רק אולי לא ה’דיפנדר’ שאנחנו מכירים!

איפה אנשים יכולים להגיע לג’ון בראון?

ניתן ליצור איתנו קשר, בין השעות 8:00-16:00, בימי חול בטלפון 01845 525440. הקפד לבקר באתר האינטרנט שלנו www.johnbrown4x4.com

פוסטים דומים

Leave a Reply