ציפוי קרמי ValetPRO 24Plus – חדש לשנת 2022

1
ציפוי קרמי ValetPRO 24Plus – חדש לשנת 2022

במגוון ValetPRO יש כמעט כל מה שאתה יכול להזדקק למפגש דיטיילינג גדול על החלק החיצוני של המכונית שלך. מוצרי טרום כביסה וכביסה איכותיים, אביזרים כגון מברשות דיטיילינג, מיקרופייבר ומגבות ייבוש. אחר כך יש שעווה מהשורה הראשונה, חומרי ניקוי לזכוכית ומוצרים להלבשת צמיגים עבור גימור אלה. עכשיו, אנחנו יכולים סוף סוף להוסיף ציפוי קרמי ValetPRO 24Plus לקולקציה.

אפשר לומר שזה היה החלק החסר בפאזל המוצר של ValetPRO. נראה שכולם מציעים ציפוי קרמי בימינו, אז מה עם ValetPRO? ובכן, זה עבר זמן רב, בעיקר הודות למחקר, בדיקות ופיתוח אינטנסיביים כדי להבטיח שהמוצר מספק את הסחורה. זה בהחלט לא מאכזב.

ValetPRO 24Plus

אידיאלי למשתמש הביתי ולחובב

המטרה העיקרית של ValetPRO 24Plus הייתה להפוך אותו לנגיש עבור חובבי הטיפול ברכב הביתי, אך גם ממש פשוט ליישום ושיוף. זה בהחלט שני תקלות עבור ValetPRO שם ואם כבר מדברים על ‘שניים’, זה בדיוק מספר שנות ההגנה שאתה יכול ליהנות ממנו לאחר ציפוי מלא ומתרפא.

Valet PRO 24Plus

אם האמור לעיל לא הספיק כדי לשכנע אותך, בדוק את הסרטון הרשמי של ValetPro למטה! יש הדגמה מלאה של ‘איך לעשות’ יחד עם מידע על המוצר והתוצאות הסופיות המדהימות על הפורשה הכחולה והמדהימה הזו.

מה זה ValetPRO 24Plus? הפרטים על ציפוי קרמי חדש זה

ציפוי קרמי ValetPRO 24Plus 48.00 פאונד

ציפוי קרמי 24Plus פותח מתוך מחשבה על חובב הטיפול לרכב בבית, שכן הוא מתהדר בהליכי מריחה פשוטים ועמידות מרשימה, וכל זאת מבלי להיות יקר מדי בכיס. תהנה מעמידות של עד שנתיים עם ציפוי קרמי ValetPRO 24Plus כאשר המשטחים נשמרים היטב בשטיפת תחזוקה עתידית.

המטרה של ValetPRO עם 24Plus הייתה לפתח מוצר שלא יהיה מסובך מדי עבור המשתמש הביתי, אך עדיין יציע את הביצועים האיכותיים הקשורים לכמה חלופות חוויה נוספות – דבר שהוא בהחלט עושה במלואו.

  • מוצר הגנה על צבע
  • קל ליישום הגנת ציפוי קרמי עבור המכונית שלך
  • עמידות מוגנת עד שנתיים
  • מספק הגנה הידרופוביה מרשימה
  • יכולות אגלי מים מרשימות
  • ברק וברק איכותיים

בקר ב- Ultimate Finish לקבלת מוצרי הטיפול והפירוט הטובים ביותר לרכב מרחבי העולם!

יש לך שאלה לגבי אחד מהמוצרים שלנו? דוא”ל [email protected] או התקשר למספר 01474 360 360.
הצוות שלנו עומד לרשותכם, בימים שני עד שישי, 8:00-17:00.

פוסטים דומים

Leave a Reply