פרויקט מייבאך מופיע בסרטון האחרון של דרייק, נראה שערורייתי

0
פרויקט מייבאך מופיע בסרטון האחרון של דרייק, נראה שערורייתי

לא לקח הרבה זמן עד שהפרויקט השערורייתי ביותר של מרצדס עדיין הופיע בסרטון. מדובר במכונית ה-Project Maybach קופה עם כלוב גלגול חיצוני וגוף דו-גווני, המככבת בסרטון האחרון של דרייק, “Sticky”.

Sticky הוא הסינגל האחרון של דרייק מהאלבום שלו “Honestly, Nevermind”. דרייק מופיע על שפת האגם לבוש בציוד דיג. פרויקט Maybach x Virgil Abloh הוא חלק מהאביזר. דרייק גם פרסם תמונה של הקונספט חונה על שפת האגם ומוסתר מתחת לכיסוי מכונית (ראה פוסט למטה).

למי שלא מכיר את הצללית המוזרה של הקונספט, נראה כמעט בלתי אפשרי לנחש מה יש מתחת.

מרצדס חשפה את הקונספט המקומם בדצמבר האחרון, במוזיאון רובל במיאמי, פלורידה. וירג’יל אבלה מעולם לא זכיתי לראות את זה. המנהל הקריאטיבי של לואי ויטון הלך לעולמו ב-28 בנובמבר, בגיל 41. כשחשפה אותו, מרצדס תיארה אותו כקופת שטח חשמלית עם סוללה דו-מושבית, המשלבת פרופורציות של גראן טוריסמו, גלגלי שטח גדולים ואביזרים נלווים ייחודיים.

הדגם נמתח לאורך 5.9 מטר (236.2 אינץ’), תופס הרבה מקום. הרבה מקום הוא אמור לספק גם על הסיפון, בתא הנוסעים העתידני.

כל אלה נמצאים בסרטון האחרון של דרייק, בבימויו של תיאו סקודרה, אמן חזותי שעובד איתו כבר שנים. הסרטון בן ארבע הדקות חושף את אורח החיים של הראפר.

דרייק, חובב מרצדס כבר שנים

לפי הדיווחים, דרייק היה הבעלים של כמה דגמים ממותגי מרצדס-AMG. אז זה רק נורמלי לעבור על הטופ עם פרויקט מייבאך שומט הלסתות. במהלך השנים, המוסך שלו אירח בין היתר מרצדס-מייבאך G 650 לנדאולט ומרצדס-AMG GT קופה 4 דלתות. כי לפי השיר “Sticky”, “You know how sticky it get” ברגע שאתה שם את היד שלך על AMG.

הסרטון ירד ב-2 באוגוסטנד וכרגע הוא מתקרב לשלושה מיליון צפיות.

וִידֵאוֹ:

פוסטים דומים

Leave a Reply