דיפנדר חדש ייחשף ביום שני הקרוב? | FunRover

2
דיפנדר חדש ייחשף ביום שני הקרוב?  |  FunRover

יום שני הקרוב אינו יום שני רגיל ומדכא. כי ביום שני הקרוב הוא יום לנד רובר העולמי – 70 שנה בדיוק מאז הושק ה-Land Rover Series One הראשון אי פעם בתערוכת הרכב באמסטרדם 1948.

מה קורה ביום לנד רובר העולמי?

בטח כבר ראיתם את מתאר לנד רובר בסרטון השלג. ממש בסוף, לנד רובר מתגרה באירוע מיוחד שמתרחש בשעה 20:00, שעון הקיץ הבריטי ביום שני בערב. הם קוראים לזה “שידור מיוחד”.

https://www.youtube.com/watch?v=iKDGuPeKtwA

אנחנו חושבים שזה יכול להיות כדי להשוויץ בדיפנדר החדש. כבר ראינו את זה בכבישים לבדיקה. והתמונות האלה צולמו לפני חודשים עכשיו! אין ספק שיום השנה ה-70 לחברה וביום שיציין את השקת הלנד רובר שהתחיל הכל יהיה הזמן המושלם להשוויץ בדיפנדר החדש?

מה יקרה במהלך השידור?

בהודעה לעיתונות של לנד רובר נכתב:

“לנד רובר מזמינה מעריצים להצטרף לחגיגות בשידור מקוון של יום לנד רובר העולמי. מככבים בו האנשים שעזרו ליצור את מכשירי ה-4X4 האהובים בעולם ואת הטכנולוגיות החלוציות של לנד רובר, החל ממוצא סדרת לנד רובר ודיפנדר ועד ההקדמה. של הריינג’ רובר ב-1970 ודיסקברי ב-1989”.

אז הם מכסים מחדש את ההתפתחויות בהיסטוריה של החברה! אולי אנחנו צריכים לצפות לאירוע כמו אפל שבו לאחר כיסוי הצלחות העבר, הם עוברים בצורה חלקה להשקת מוצר. הקפידו לצפות בשידור!

סגנונות גוף חדשים של דיפנדר

בחדשות אחרות, אוטוקאר מדווחת שככל הנראה לדיפנדר החדש יהיו לפחות שני סגנונות מרכב; גג קשיח וגוף פיק-אפ. הנימוק שלהם הוא שכאשר מרצדס משדרת את ניסאן נבארה וקוראת לו X קלאס – ברור שיש ביקוש חזק לרכבי שירות.

מקום היצרן

ככל הנראה, הדיפנדר החדש ייבנה בסלובקיה, שם בנתה לנד רובר מתקן ייצור ענק בשטח של 300,000 מ”ר באזור ניטרה. בהסתכלות בלינקדאין, תראה מספר עובדים שבסיסו כאן עובדים על חלקים שונים של פרויקט L663 – ההתייחסות הפנימית של החברה למחליף Defender.

פוסטים דומים

Leave a Reply