בית מכירות פומביות מוכר מרצדס-בנץ מטורף G 550 שישה גלגלים

0
בית מכירות פומביות מוכר מרצדס-בנץ מטורף G 550 שישה גלגלים

מרצדס בנץ G 550 השישה גלגלי המטורף הזה הוא כנראה אחד מכלי הרכב הפרועים ביותר שנרשמו אי פעם. זהו מבנה מותאם אישית עם אבקת קסם של Brabus והוא כעת למכירה.

מרצדס אכן הציעה צאצא G עם שלושה סרנים ושישה גלגלים. אבל זה לא זה. זה היה טנדר סופר חזק, שנבנה בעיקר עבור הלקוחות במזרח התיכון, מוכן לצאת לדיונות ולנסוע בסטייל. המספר המדויק של ה 6×6 טנדרים לא ידוע. אבל השמועה אומרת שמרצדס בנתה בערך 100 כאלה.

מי שהזמין את מרצדס בנץ G 550 שישה גלגלי זה כנראה מעולם לא זכה לחטוף אחד מהריצה הרשמית. אז הם הכינו את שלהם. אבל אף פעם לא יצא לנהוג בו הרבה. הוא רשום בקליפורניה עם דו”ח Carfax נקי וללא תאונות, הוא מגיע עם רק 583 מיילים (938 קילומטרים) על מד המרחק.

הוא מציג סכמת צבע שחור-בז’ והמושבים עטופים בעור שחור. הוא עונד בגאווה גלגלי קרנף שחור בגודל 20 אינץ’. בראבוס גם הפעיל עליו את הקסם שלו, והציב פגוש קדמי חדש, כיסוי צמיג רזרבי, פנסים אחוריים כהים ומתלה גג. עבור גורם הוואו הנוסף הזה, לוגו הכוכב התלת-קצודי בגריל הרדיאטור מואר.

המכונית התגלגלה מפסי הייצור של המפעל במגנה שטייר, אוסטריה, עם הבדלי נעילה קדמיים, מרכזיים ואחוריים. זה בטוח יהיה מעניין לדעת איך אלה עובדים עכשיו עם שלושת הסרנים במקום. ה מרצדס בנץ G 550 רכב שישה מגיע גם עם מושבים קדמיים מחוממים, מאווררים ומתכווננים בכוח, מושבים אחוריים מחוממים ומערכת שמע של Harman Kardon LOGIC7. גם תאורת סביבה, חיישני חניה מלפנים ומאחור וניטור נקודה מתה נמצאים בתפריט. אבל אתה חייב לדעת ש-G-Class 2017 כולל מערכת מידע בידור לתצוגה לאחר השוק.

מכסה המנוע מחסה את ה-V8 כפול מגדשי טורבו בנפח 4.0 ליטר עם מומנט של 416 כוחות סוס (422 PS) ומומנט של 450 פאונד רגל (610 ננומטר). תיבה אוטומטית עם שבעה הילוכים מעבירה את הנתונים הללו אל האספת.

המוכר מספר בכנות על הפגמים של מרצדס בנץ G 550 בעל שישה גלגלים

המוכר מזכיר בכנות את הפגמים. ל-G 550 יש כמה שריטות במושבים האחוריים וכמה קמטים בחיזוקים החיצוניים של מושב הנהג. איך אלה הופיעו אחרי פחות מ-600 מיילים?

עוד שלושה ימים לסיום הצעת מחיר, שהגיע כרגע ל-$80,000. אנחנו מהמרים שהמוכר ציפה שאנשים יכבשו את האתר בסערה כדי לנסות לקנות את מרצדס בנץ G 550 השישה גלגלי המטורף.

גלריית תמונות:

וִידֵאוֹ:

Leave a Reply