אתה יכול להחנות את הרמקול הדומה למרצדס-AMG בבית שלך

0
אתה יכול להחנות את הרמקול הדומה למרצדס-AMG בבית שלך

אתה יכול להחנות את הרמקול דמוי מרצדס-AMG הזה ישירות בסלון שלך. אבל זה לא ייקח אותך רחוק מדי. לא מבחינת מרחק, בכל מקרה. הכירו את AMG Performance Luxury Audio בעבודת יד מאת iXOOST.

חשבון האינסטגרם @ixoost_modena פרסם את התמונות בליווי סרטון כדי לחשוף את היצירה האחרונה של החברה. הם קוראים לזה AMG Performance Luxury Audio וזה עוקב אחר העיצוב של מכונית ספורט AMG GT.

גריל הרדיאטור של Panamericana, המוכר לחובבי המותג, מציג את רצועות האלומיניום האנכיות המאוגדות המחזיקים את לוגו הכוכב התלת-קווי של מרצדס. הכיסוי העליון של הרמקול מחקה צורה של מכסה מנוע מאוורר. בינתיים, האחורי עוקב אחר קווים של דיפיוזר ויש גם צינורות פליטה בעקבות הקווים של המקוריים.

יש גם שלדת מונוקוק מסיבי פחמן שמעצימה את מראה מכונית הספורט.

על מנת לספק צליל Hi-Fi, הרמקול כולל ארבעה טוויטרים בגודל אינץ’ אחד ושני וופרים בגודל שישה אינץ’, עם מגבר 2×125 וואט. המערכת תואמת בלוטות’ 4.5 והיא מגיעה עם מעבד אותות דיגיטלי (DSP) מובנה, המכסה תדרים בין 60 ל-22,000 הרץ. הוא שוקל 15 קילוגרם (כ-33 פאונד).

רמקול מרצדס-AMG (8)

זה לא הרמקול הראשון בהשראת הרכב של iXOOST

זו לא הפעם הראשונה ש-iXOOST יוצר רמקולים המרמזים על עיצובי רכב. חברת מודנה, איטליה, חשפה לאחרונה את מערכת הסאונד למבורגיני Esavox. פיאט, פירלי, כמו גם פורמולה 1 לחצו ידיים עם המותג האיטלקי. מה שאומר שרמקול AMG רחוק מלהיות מוצר ה-iXOOST האחרון בהשראת מכוניות.

מערכת למבורגיני יוצאת למכירה ב-19,900 אירו או 20.352 דולר, לפי שער החליפין הנוכחי. בהתחשב בכך ש-AMG Performance Luxury Audio נראה משוכלל יותר מזה, המחיר צריך להיות מצפון למערכת למבורגיני. כדי לברר את זה, אתה יכול לפנות לאיטלקים. הם במרחק הודעה פרטית אחת באינסטגרם.

פוסטים דומים

Leave a Reply